مراقبت بعد از پروتز باسن

مراقبت بعد از پروتز باسن

امروزه با توجه به اهمیت زیبایی اندام ها پروتز باسن در میان خانم ها از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد و بسیار پرطرفدار است در پروتز باسن نکته مهمی که باید به آن دقت کرد محل قرار گیری پروتز می باشد پروتز باید در ناحیه ای از باسن قرار گیرد که در هنگام نشست به آن فشار وارد نشود. بسیاری از افراد بدلیل داشتن باسن کوچک و بدفرم خواستار جراحی پروتز باسن می باشند این جراحی در زمان کوتاهی توسط فوق تخصص جراحی پلاستیک انجام می شود و دارای تاثیر گذاری بسیار بالایی می باشد و افراد پس از این جراحی نهایت رضایت را از عمل خود دارند.

مراقبت بعد از پروتز باسن

انتخاب پزشک در گرفتن بهترین نتیجه پس از پروتز باسن بسیار دخیل می باشد دکتر دبیرزاده فوق تخصص جراحی پلاستیک در زمینه پروتز باسن و پروتز سینه دارای مهارت بسیار بالا و سابقه درخشانی می باشند و در این زمینه می توانند مشاوره های لازم را در اختیار شما عزیزان قرار دهند. پس از انجام پروتز باسن یک سری اقدامات و مراقبت هایی لازم است انجام شود تا روند بهبودی سریعتر انجام شود

  • پس از پروتز باسن در ناحیه برش درد احساس می شود که با مصرف مسکن هایی که توسط دکتر در زمان ترخیص تجویز می شود می توانید این درد را تسکین دهید.
  • یکی از مهمترین مراقبت هایی که بعد از پروتز باسن باید بطور کامل رعایت شود وارد نکردن فشار به ناحیه ای که پروتز در آن قرار گرفته است می باشد به این صورت که پس از پروتز باسن در هنگام استراحت باید بروی شکم بخوابید و از نشستن به مدت طولانی مدت بپرهیزید در هنگام نشستن توصیه می شود که از یک بالش نرم استفاده نمایید.
  • پس از پروتز باسن برای برخورداری از بهترین نتیجه پس از این جراحی توصیه می شود که به مدت ۲ هفته از گن استفاده نمایید
  • با تایید پزشک می توانید راه رفتن را شروع کنید ممکن است در اثر راه رفتن به برش های جراحی فشار وارد شود به همین علت در روز های اولیه به آرامی راه بروید
  • پس از پروتز باسن برای افزایش روند بهبود از کشیدن سیگار و مصرف الکل اجتناب نمایید
  • از انجام دادن فعالیت های سنگین پس از پروتز باسن پرهیز نمایید
برچسب گذاری توسط , , ,

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × پنج =